خانه تابلو راهنمای طبقات تابلو و بیلبورد خدمات مشتریان آموزش تماس با ما
 

  
غرفه سازی و امور نمایشگاهی , طراحی غرفه , اجرای غرفه , غرفه ساز
     
 

حضور پررنگ و فعال در نمايشگاه ها براي شناسايي خدمات و رقابتي سالم براي کسب سهم بيشتري از فروش توليدات داخلي، اقلام وارداتي و معرفي موسسات از اهميت بالايي برخوردار بوده از اين رو در واحد خدمات نمايشگاهي اين شرکت پس از طراحي ساختار سه بعدي و ارائه آن به مشتري ، توانايي ساخت غرفه با متريال هاي مختلف و پيش ساخته ميسر مي باشد.

کانون تبلیغاتی ارشا نقش با در اختیار داشتن تیم مجهز غرفه ساز اعم از ( نجار متخصص غرفه ساز، برق کار، نقاش، نصاب و ...) و بهره گیری از محیط کارگاهی خود ، پس از ارائه طرح غرفه به مشتری و تایید آن توسط مشتری اقدام به ساخت غرفه  درون کارگاه خود میکند و فقط نصب غرفه در محیط نمایشگاه صورت می گیرد که این امر باعث پایین آمدن هزینه های اضافی ساخت و نهایتا مقرون به صرفه بودن برای مشتری می باشد.

شما می توانید سفارش مورد نظر خود را در سایت ثبت کرده تا در اسرع وقت کارشناسان فروش با شما تماس حاصل نمایند و پس توافق اولیه کار طراحی آغاز و نماهای متعددی در اختیار مشتریان محترم قرار مي گیرد و پس از تایید نهایی کار ساخت و نصب در زمان مقرر انجام می گیرد. ضمنا جهت مشاوره می توانید از طریق تلفنهای درج شده در قسمت تماس با ما ، تماس حاصل نمایید.