خانه تابلو راهنمای طبقات تابلو و بیلبورد خدمات مشتریان آموزش تماس با ما
 

  
مشاور شما در کلیه امور تبلیغاتی
     
 

در دنیای رقابتی امروز شرکتها برای کسب مزیت رقابتی باید توجه بالایی به مشتریان و رفع نیازهای آنان (بهتر از رقبا) داشته باشند.
از طرفی مشتریان در خرید محصولات دارای گرایشهای مختلفی هستند که باید آنها را در تنظیم استراتژیهای تبليغات و بازاریابی مورد توجه قرار داد. در صورتی که عناصر مختلف تبليغات و بازاریابی شرکت در راستای اهداف مد نظر مشتریان قرار گیرد و منافع مشتریان را علاوه بر منافع سازمان پوشش دهد ، شرکت از جایگاه رقابتی مناسبی در قیاس با رقبای بازار برخوردار خواهد شد و این نکته باعث افزایش سودآوری شرکت در بلند مدت خواهد بود.

در اين ميان تبليغات در جايگاه ويژه اي قرار مي گيرد و يک وظيفه کاملا مديريتي و جزئي ضروري در هر شرکتي مي باشد بخش مهم کار يک شرکت تبليغات آن شرکت است آنهم به صورت تبليغاتي ادامه دار و هدفمند. در گذشته تصور بسياري از شرکت ها در مورد تبليغات تصوري غلط بود و بعضي از آن ها حتي تبليغات را اسراف گرا، مزاحم، غير ضروري و غير حرفه اي ميدانستند.

اما اخيرا تبليغات و بازاريابي از تصوير قديمي اش جدا شده و به طور فزاينده اي به يکي از مهم ترين وظايف در کسب اهداف سود آور شرکت ها و سازمان ها تبديل شده است. توليد، فروش و بازاريابي و تبليغات موثر بايستي در کنار يکديگر قرار گيرند تا منجر به بهترين نتايج شده. شرکت ها نه تنها بايد به دنبال جذب مشتريان جديد باشند بلکه حفظ و نگهداري مشتريان قبلي و برقراري روابطي محکم با آنان از اولويت ويژه اي برخوردار مي باشد که اين امر ميسر نيست مگر در صورت انجام تبليغاتي موثر و هدفمند به علاوه ارائه خدمات با کيفيت به مشتريان که منجر به  باقي ماندن در ذهن آن ها می شود.

چنین به نطر می رسد که در دنیای تجارت امروز توجه و عمل به اصول تبليغات موثر و هدفمند و بازاریابی رابطه مند و مدیریت ارتباط با مشتری می تواند سهم عمده ای در حفظ و نگهداری مشتریان کنونی و بدست آوردن مشتریان جدید و در نتیجه سودآوری شرکت را به همراه داشته باشد.

بر اين اساس کانون آگهي تبليغاتي ارشا نقش با استفاده از پرسنل متخصص خود در  زمينه الف- ارایه مشاوره در امر بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی. ب- ایده پردازی، طراحی و برنامه ریزی، نظارت و اجرای پروژه های تبلیغاتی.  ج- برنامه ریزی و مدیریت اجرای تبلیغ در رسانه ها. و دانش و مهارت بالاي آنان در امر ارائه  خدمات  تبليغات به سوي افزايش منافع مالي و اجتماعي و اضافه کردن پيوندهاي ساختاري به  منافع مالي و اجتماعي شرکت ها گام بر مي دارد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های درج شده در قسمت تماس با ما ، تماس حاصل نمایید.